AYURYOGA w Big Bang Studio w każdy czwartek

Pierwsze zajęcia 06.09 2018r

Cotygodniowe zajęcia AYURYOGI w Big Bang Studio. Każdy czwartek.
Pierwsze zajęcia 06.09 2018r
Zapraszam na unikalne dwugodzinne zajęcia, które wykorzystują wszystkie aspekty pracy z ciałem, oddechem i umysłem, jakie daje do dyspozycji zarówno joga jak i ajurweda.
Każdą "lekcję" zaczniemy od procesów resetujących umysł, pranajam usprawniających oczyszczanie ciała, po czym przejdziemy do asan w prowadzonych w schemacie proponowanym przez Sri Sri Yogę z naciskiem na układ trawienia ( ale nie tylko). Dążymy do maksymalnego skupienia na doznaniach płynących z ciała i umysłu, oddychamy w specyficzny sposób. Każda lekcja zawiera jogę oczu. Następnie: joga nidra, lub inna forma relaksacji, mudry, medytacja prowadzona - rodzaj - zależnie od dnia i potrzeb grupy, np. pełni księżyca, przemiana emocji i na koniec wisienka na torcie, króciutka kartka wiedzy.
Zajęcia są dla każdego, niezależnie od wieku i stopnia zaawansowania. Celem jest usprawnienie przepływu prany, maksymalne osadzanie w ciele i w chwili obecnej, zrelaksowanie i zresetowanie systemu ciało umysł, wreszcie zainspirowanie nową wiedzą, inną perspektywą.