NA MACIE

Siedem lat temu zostałam certyfikowanym nauczycielem Sri Sri Yogi i od tego czasu prowadzę cotygodniowe sesje, a także wyjazdy w najróżniejsze zakątki świata. Im dalej tym lepiej.

 
Byliśmy na Zanzibarze, w Tajlandii, na Sycylii, kilkakrotnie w Dahab.
Terminôw wyjazdów szukajcie w zakładce kalendarium.
Sri Sri Yoga obecnie Art Of Living Yoga,  to system łagodnej jogi dla każdego. 
Każda sesja składa się z pranajam ( ćwiczeń oddechowych ) i procesów oczyszczający ciało i umysł, usprawniających system trawiennym, potem następuje seria asan i dalej relaksacja, medytacja i wiedza. W systemie sześciodniowego kursu poznajemy wybrane sutry z Joga Sutr Patanjalego spisane 2 tyś lat temu i od tego czasu będące najważniejszym traktatem o jodze.
Żadna ze współczesnych szkół nie traktuje tak całościowo,wiedzy o jodze,jak właśnie Art Of Living Yoga.
Na poziomie podstawowym dostajesz wiedzę i umiejętności, które gdzie indziej zarezerwowane są dla programów zaawansowanych.
Joga to nie tylko asany czyli pozycje ciała, to także filozofia, o której na zachodzie się zapomina. Można być joginem nie wykonawszy w swoim życiu ani jednej asany!!!!!
Zapraszam na cotygodniowe sesje. Lekcja trwa 1,5 godz.
 
Prowadzę także: 
 
Jogę Kręgosłupa

Jogę Relaksu

Ying Yogę  Powięzi. To specyficzny nowo powstały system asan oraz pozycji ciała z pomocą piłeczek tenisowych i wałków, mający na celu rozlużnienie i uwolnienie z tkanki łącznej, fizycznych spięć i blokad, a na poziomie psychicznym traum, ograniczeń i przekonań. Dla kogo? Dla sportowców, którzy po intensywnym treningu potrzebują rozlużnienienia, na poziomie fizycznym, potzrebują dosłownie odblokowania ciała. Dla wszystkich którzy czują, że zabrneliw życiu w zaułek z którego nie widać wyjścia. Dla tych którzy chcieliby poszerzyć zakres ruchu, usprawnić stawy, rociągnąć mięśnie pomijając trening siłowy.