JOGA

SRI SRI YOGA to wyjątkowy system jogi "dla każdego", którego celem jest udostępnienie adeptom wszelkich jogowych narzędzi, za pomocą których możemy usprawnić i oczyścić ciało oraz umysł.

 W 2009 roku miałam zaszczyt zostać nauczycielem tego programu.
 Sri Sri Yoga to wyjątkowy system jogi "dla każdego",  którego celem jest udostępnienie adeptom wszelkich jogowych narzędzi, za pomocą których możemy usprawnić i oczyścić ciało oraz umysł.
Do naszej dyspozycji jest więc:
 - zestaw pranajam ( ćwiczeń oddechowych) usprawniających system trwaienny,
 - specjalne procesy, resetujące umysł, pozwalające " wyłączyć"  strumień myśli,
 - zestaw asan łagodnie budzących i rozciągających ciało,
 - relaksacje i medytacje jako balsam dla ciała i umysłu,
 - wiedza z zakresu filozofii jogi, poznajemy wybrane fragmenty z Joga Sutr Patanjalego - traktatu spisanego 2 tysiące lat temu i od tego czasu będącego      najważniejszym kompendium wiedzy o jodze.
 Żadna ze współczesnych szkół nie traktuje tak całościowo,wiedzy o jodze, jak właśnie Sri Sri Yoga.
Na poziomie podstawowym dostajesz wiedzę i umiejętności, które gdzie indziej zarezerwowane są dla programów zaawansowanych!!!!!!
Joga to nie tylko asany, czyli pozycje ciała, to także filozofia, o której na zachodzie często się zapomina.
 Można być joginem nie wykonawszy w swoim życiu ani jednej asany!!!!!
 
Pogramy Sri Sri Yogi realizuję zazwyczaj w formie wyjazdu. 
Terminy w zakładce KALENDARIUM
 
Wiedzę i umiejętności jogowe pogłębiałam dalej w czasie warsztatów i kursów u prof. Janusza Szopy, Rity Keler, Sharata Arory.
W 2014r. ukończyłam studia podyplomowe u prof. Leszka Kulmatyckiego na wrocławsim AWF, kierunek -  Techniki Relaksacyjne.
Ostatnio wzięłam udział w kursie nauczycielskim Yin Fascial Yoga u Bety Lisboa.
 
Na co dzień prowadzę zajęcia w Łodzi oraz w Zgierzu.
 
Jogę Dla Każdego
Jogę Kręgosłupa
Jogę Relaksu
Ying Yogę  Powięzi. To specyficzny nowo powstały system specyficznych asan oraz pozycji ciała z pomocą piłeczek tenisowych i wałków, mający na celu rozlużnienie i uwolnienie z tkanki łącznej, fizycznych spięć i blokad, a na poziomie psychicznym traum, ograniczeń i przekonań.
Dla kogo? Dla sportowców, którzy po intensywnym treningu potrzebują rozlużnienienia, na poziomie fizycznym, potrzebują dosłownie odblokowania ciała. Dla wszystkich którzy czują, że zabrnęli w życiu w zaułek z którego nie widać wyjścia. Dla tych którzy chcieliby poszerzyć zakres ruchu, usprawnić stawy, rociągnąć mięśnie, pomijając trening siłowy.
 
Terminy w zakładce KALENDARIUM