PRYWATNIE

Znajdziesz tu ofertę skierowaną do osób indywidualnych. Do poszukujących zmian w sposobie odżywiania, szukających relaksu i wytchnienia od pędu codzienności, do wszystkich zainteresowanych naturalnym sposobem powrotu do równowagi i harmonii w życiu. Wreszcie pragnących zdrowia w zgodzie z naturą.

 
 

GOTOWANIE WG. ZASAD AJURWEDY
 
Edycja 3 dniowa stacjonarna
Edycja 4 dniowa pobytowa w Centrum Promocji Zdrowia w Tarasce
Edycja 7 dniowa pobytowa letnia, lub zimowa.
Program obejmuje wiedzę teoretyczną z zakresu Ajurwedy oraz praktyczną część poświęconą gotowaniu. Gotujemy ekologicznie, wegetariańsko, bezglutenowo, regionalnie i sezonowo, odświętnie, hindusko, pieczemy chleby, ciasta i słodycze bez cukru, pasty do chleba. W wersji stacjonarnej 1/3 trwania warsztatu to teoria, 2/3 to praktyka. W czasie wyjazdów dodatkowo joga, mantry, medytacje, relaksacje i atrakcje zwiazane z okolicą. W Tarace możliwość korzystania z zabiegów ajurwedyjskich.
 
 
Zobacz: AKTUALNOŚCI I KALENDARIUM
 
 
 
 WARSZTATY TEMATYCZNE
 
 4,5 godzin zajęć poświęconych jednemu tematowi:
" Surowe słodycze"
" Strączkowe słodko i wytrawnie"
" Surowy,letni obiad"
 
HOLISTYCZNY WELLNESS

7 dniowy lub dłuższy wyjazd w Polsce, lub za granicę, mający za zadanie zaznajomienie uczestników z wiedzą ajurwedyjską i z jak najszerszym wachlarzem sposobów i procedur jakimi dysponuje Ajurweda, aby podtrzymać zdrowie i urodę, zatrzymać proces starzenia. Program głównie dla kobiet.
W programie: 3 pierwsze dni wyjazdu poświęcone są na procedurę oczyszczającą: specjalna dieta ( ale nie głodówka),pozostałe 2 dni, powrót do normalnego odżywiania. Ponadto nauka automasażu olejowego i suchego, proces neti, wykłady z zakresu wiedzy o Ajurwedzie, wspólne gotowanie dwóch zrównoważonych posiłków, joga, medytacje, relaksacje. Jeśli program jest dłuższy niż 5 dni pozostały czas poświęcamy na zwiedzanie.
W najblższy termin:

Sri Lanka:  17 - 28.11. 2017

SMAKI ŚWIATA

Program 7 dniowy lub dłuższy, zależnie od kraju realizacji. Celem wyjazdu jest poznanie tajników miejscowej kuchni, produktów, przypraw i wszystkiego co z kuchnią jest związane. Będziemy też zgłębiać tajemnice miejscowych kobiet, metody utrzymania urody i zdrowia i produkcji naturalnych kosmetyków. Dodatkowo zajęcia jogi.
 
SZTUKA ODDECHU
 
3 dniowy program, który zawiera techniki oddechowe, głęboko transformujące procesy interpersonalne, relaksacje, medytacje, wiedzę o naturze umysłu i wreszcie proces długiej Sudarshan Kriji. Po programie pozostaje praktyka domowa i możliwość uczestnictwa we wszystkich kursach zaawansowanych AOL. Przeznaczony dla osób poszukujących relaksu, wytchnienia i nowego świeżego spojrzenia na świat i życie.
 
Najbliższy termin: 
Ten program jest częścią składową wszystkich holistycznych wellnesów w Szczyrku, Wiślanym Wzgórzu i na Sri Lance.
 
SRI SRI YOGA

7 dniowy kurs wyjazdowy. 6 sesji łagodnej jogi dla każdego. W czasie  każdej 2 godzinnej sesji ćwiczymy: oddechy usprawniające i oczyszczające przewód pokarmowy, asany, czyli jogowskie pozycje ciała, relaksacje i medytacje. Sesja wieczorna poświęcona jest krótkim wykładom z zakresu filozofii jogi, także jodze twarzy, mantrom, tańcom i swawolom. Pomiędzy sesjami czas wolny, najczęściej plażowanie i zwiedzanie.
Zrealizowane  wyjazdy - Dahab, Sycylia, Zanzibar, Tajlandia, Tenryfa, Nałęczów, Hwar.
 
 
CO TYGODNIOWE SESJE JOGI

Łagodna Joga Dla Każdego . Czas trwania zajęć 1,5 godziny.
Ying Yoga Powięzi. Czas trwania zajęć 1,5 godziny.
Joga Kręgosłupa. Czas trwania zajęć 1,5 godziny.
 
Zobacz: AKTUALNOŚCI I KALENDARIUM