A TAK BYŁO! W WIŚLANYM WZGÓRZU W CZERWCU:)

Program dla każdego, gdyż wg. Ajurwedy - starohinduskiej medycyny, co najmniej raz w roku należy pozwolić naszemu systemowi trawiennemu odpocząć, zrewitalizować ciało i umysł, odsunąć się od wrażeń świata, zanurzyć się w sobie. Kiedy robiłeś to ostatni raz? Jeśli dawno, lub w ogóle, ZAPRASZAM!!!!

HOLISTYCZNY WELLNESS - CZERWCÓWKA W WIŚLANYM  WZGÓRZU 14 - 18 czerwiec

Program dla każdego, gdyż wg. Ajurwedy - starohinduskiej medycyny, co najmniej raz w roku należy pozwolić naszemu systemowi trawiennemu odpocząć, zrewitalizować ciało i umysł, odsunąć się od wrażeń świata, zanurzyć w sobie. Kiedy robiłeś to ostatni raz? Jeśli dawno, lub w ogóle, ZAPRASZAM!!!!
Przez cztery dni za pomocą specjalnej diety(czyli bez głodowania), delikatnych ćwiczeń fizycznych - asan, procesów oczyszczających umysł, automasaży, mudr, mantr, medytacji i relaksacji, a także za pomocą procesu długiej Sudarshan Kriji przywrócisz harmonię i równowagę w systemie ciało - umysł.
W programie także krótkie warsztaty gotowania, masę wiedzy o ajurwedzie i naturze umysłu.
Wyjedziesz zrelaksowany, z nową wiedzą, umiejętnościami, sprawniejszy fizycznie, zainspirowany do zrowego stylu życia i po prostu zdrowszy!!
Miejsce do którego zapraszamy jest także wyjątkowe, " Wiślane Wzgórze" w okolicach Sandomierza, położone jest na terenie "Natura 2000". Siedlisko jest na skarpie nad starorzeczem Wisły, wśród lasów i sadów wiśniowych.Widoki na Wisłę oszałamiające, w pobliżu wiele artrakcji: Kazimierz, Sandomierz, Janowiec. Dodatkowe atrakcje to spływy kajakowe i wycieczki rowerowe.
Prowadzenie i organizacja, zgłoszenia: 
Monika Dąbrowska tel: 601296392, monikadab12@poczta.onet.pl
www.monikadabrowska.pl
Cena:
Obejmuje program detoksu, kurs" Sztuka Oddechu", zakwaterowanie i wyżywienie - 3 posiłki dziennie:
Zakościele i duży dom:
Zakwaterowanie w pokoju 3 osobowym: 1010 zł
                                           2 osobowym: 1050 zł
                                  altana 1 osobowo; 1130  zł

 

Miejsce rezerwuje zaliczka w wysokości 500zł płatna na wskazane konto po kontakcie z prowadzącą. Proszę podać rodzaj pokoju.